Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

24 02 2020
„Polanka Niemena” – nowe osiedle w Poznaniu

Na poznańskiej Łacinie budujemy nowe osiedle. Będzie nowoczesne, zielone i estetyczne, a mieszkania otrzymają praktyczne rozkłady. Do kupienia są mieszkania od 1- do 5-pokojowych.

Miejsce dla każdego

„Polanka Niemena” położona jest w świetnie skomunikowanym rejonie miasta (autobus, tramwaj). Tu wszystko jest pod ręką – sklepy, piekarnia, apteka czy punkty usługowe. Co więcej, w pobliskich galeriach handlowych można nie tylko zrobić zakupy, ale także skorzystać z oferty kin, basenu czy siłowni. Są także żłobki i przedszkola. Dobrze rozwinięta infrastruktura i bliskość centrum, a jednocześnie niepowtarzalny klimat, to coś, co urzeka w Polance każdego. 

Atrakcyjnie i zielono

Największym atutem osiedla będą 3 imponujące dziedzińce. Na każdym zaplanowaliśmy inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. A wszystko w otoczeniu spektakularnej zieleni. Co więcej, również dachy będą zielone! Na szczególną uwagę zasługują naprawdę duże odległości pomiędzy poszczególnym skrzydłami budynku. Biel i modna szarość zdominują elewacje, a okładziny o strukturze cegły lub drewna dodadzą budynkom dynamiki.

Zaplanowaliśmy 294 mieszkania. Wszystkie posiadają balkon lub loggię, a te na parterach – ogródek. Z kolei na najwyższej kondygnacji mieszkańcy mogą liczyć na fenomenalne, zielone tarasy.

Zakończenie prac przewidzieliśmy na koniec 2021 roku.

Inne aktualności dla Poznań

25 09 2019
Jeżyce z wielkomiejską zabudową.
Rozpoczynamy budowę mieszkań i apartamentów przy ulicy Dąbrowskiego 87-89 w Poznaniu. Powstaną 272 lokale.
Osiedle Na Smolnej VII
05 06 2019
Dni otwarte os. Na Smolnej VII w Poznaniu!
W weekend 8 i 9 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania przy ulicy Smolnej na dni otwarte! Rusza sprzedaż kolejnego [...]
Osiedle Na Smolnej VII
07 05 2019
Rośnie osiedle „Na Smolnej” w Poznaniu
To już VII etap dobrze znanej „Smolnej”. Dlaczego poznaniacy pokochali osiedle? Dzięki wszechobecnej zieleni i niewysokiej zabudowie wpisanej w [...]
Andrzej Miś rzecznik BXN
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy 50 lat doświadczenia i siłę Grupy Budimex. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"

GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie